Content Marketing Strategy

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazısı, web sitenizin popüler olduğunu müşterilere ve arama motorlarına gösterme stratejisidir. Deneyimli metin yazarlarımız tarafından oluşturulan tanıtım yazıları, hem müşterileriniz hemde arama motorları açısından kolay anlaşılabilir olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Tanıtım yazıları ile firmanız daha detaylı tanıtılıyor. İş hedefleriniz, kaliteniz, problem çözme yeteneğiniz vb. açık bir şekilde ifade ediliyor. Müşterileriniz bağlılığının ve güveninin artması sağlanıyor. Ayrıca, değişen tüketici davranışlarına uygun dönemsel, yerel tanıtım yazıları hazırlıyoruz. Bu şekilde her zaman güncel kalmanızı sağlıyoruz.

Deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilen tanıtım yazıları, çoğunlukla konularında tecrübeli mühendis, teknik personel gibi konuya hakim kişilere yazdırılmaktadır. Müşterileriniz yazıyı okuduğunda bilgi edinir, bundan dolayı sitenizden zevk alır. Tekrar ziyaret etmek ister.

Tanıtım yazıları, işletmenizi ve web sitenizi daha popüler gösterir.

Endüstriyel Haberler

İşletmenizin genişlemesi, kapasite artışı, yurtdışına yapılan ihracatların duyurulması formatında hazırlanan tanıtım yazılarıdır.

Örnek Olay İncelemesi

Performans ölçüm sonuçlarını duyurmak, yıl sonu raporlarını duyurmak gibi hedef kitlenize güven ve ilham vermek için hazırlanan yazılardır.

İçerik Stratejisi

Belirlenen anahtar kelimelere göre, sitenizin değerini yükseltebilmek için hazırlanan yazılardır.

Röportaj Görüşmeleri

Firmanız yetkilileri ile röportaj formatında hazırlanan tanıtım yazılarıdır. Okuma kolaylığı açısından soru-cevap şeklinde olduğundan kolaydır.

Gazete Haberleri

Firmanızı, markanızı, ürünlerinizi, düzenleyeceğiniz bir etkinliğin duyurulması gibi anlatımı olan tanıtım yazılarıdır.

Detaylı Raporlar

Sektördeki konumunuzu sağlamlaştırmak için çalışmalarınızı daha detaylı anlatabileceğiniz yazılardır.

Hazırlanan tanıtım yazılarında, yazıyı uzatmak için "saçma cümleler" kurmuyoruz. Müşteriniz okuduğu zaman yazı amaca hizmet etmiyorsa, yani bilgi vermiyorsa, okuması zorsa, anlaşılmıyorsa, akademik açıdan seviyesi düşükse, o tanıtım yazısının değeri sıfırdır.

Effective Copyrighting

Tanıtım yazılarınızı, ziyaretci sayısı yüksek gazete, haber, blog vb. sitelerde yayımlanmasına yardımcı oluyoruz. Anahtar kelimelerinize bağlantı verilen tanıtım yazıları, arama motorlarında yükselmenize yardımcı olmaktadır.