Local Seach Optimization Services

Lokal SEO

Lokal SEO, işletmenin önünden geçen müşterinin fikrini değiştirip, kapınızı açıp, içeri girmesidir.

Lokal SEO, işletmenizin web sitesini, yerel arama motoru sıralamalarında en üst sırada yer almasını sağlar. Pazarlama stratejinize göre, belirli konumlardan sitenize daha fazla trafik gelmesini istiyorsanız tercih etmelisiniz.

Lokal SEO, işletmenizin web sitesini, yerel arama motoru sıralamalarında en üst sırada yer almasını sağlar. Pazarlama stratejinize göre, belirli konumlardan sitenize daha fazla trafik gelmesini istiyorsanız tercih etmenizi öneririz. Mahallenizde, ilçenizde, şehrinizde daha etkili çalışmalar yaparak, hedef kitlenize daha iyi erişim sağlayabilirsiniz.

Web sayfanızda ve sosyal medya hesaplarınızda lokal optimizasyonlar ile daha bulunabilir olmanızı sağlıyoruz. Google haritalar'da işletmenizin görünümü ile çalışmalar yapıyoruz. Satış bölgenizden geçen müşteri, yakınlarınızda bulunan rakibinize gitme ihtimali azalacak.

Effective Local SEO Solutions

Mesela bir mahallede bakkal dükkanınız var.

Reklam çalışması yaparken neden tüm şehirlere, şehir geneline reklam vererek maliyetlerinizi arttırasınız.
Satış potansiyelinizin daha yüksek olduğu mahalle ve çevre mahallelere yoğunlaşarak daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Lokal SEO ile bulunduğunuz bölgede bilinirliğiniz artar. Müşterinin ilk sizi bulması, müşteri artışı ile beraber karlılık artışı olarak yansır. Ekibimiz bölgenizi, sektörünüzü araştırarak Lokal kapsam alanınızı belirler. Önemli bölgeler seçilerek, bu bölgelere yoğunlaşılır.

Local SEO'da Google My Business, Google Maps ayarları vazgeçilmezlerdendir. Düzgün ayar yapılmadığında, harcanan emeklerin boşa gitmesine neden olabilecektir.

Effective Web Development Solutions