Email Marketing

E-Posta Pazarlama

Yeni müşterilerinize ürün ve hizmetlerinizi, verimli ve etkili şekilde aktarabilmek için pazarlama kampanyalarınızın sıkıcı yada spam şeklinde olmaması gerekir.

E-posta pazarlaması, hedef kitlenizle ve müşterilerinizle etkili erişim sağlar ve size en ekonomik yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize, firmanızın son kampanyalarını, haberlerini güncel olarak sunma imkanı sağlar.

Pazarlama sektöründe, e-postanın iş getirisi ve uzun vadeli ilişkileri geliştirmede işin anahtarı olduğu kabul görmüştür. Kişiselleştirilmiş ve hedefli e-posta pazarlama kampanyaları, marka bilinirliği ve iş dönüşü için önem kazanmaktadır.

Uzmanlarımız mümkün olan en iyi marka etkileşimi sonucunu elde edebilmek için güncel araçlar, stratejiler ve uygulamalarını kullanır. E-posta tasarım şablonundan, pazarlama stratejinize kadar size en iyi hizmeti sunuyoruz.

En Uygun E-posta Pazarlama Stratejisi

Hedef kitleyi çekmek ve onların ilgisini, gereksinimlerini karşılayacak e-posta pazarlama stratejileri geliştiririz.

E-posta Pazarlama Kampanyası

Satışlarınızın ve karlılığınızın belirgin şekilde artmasını sağlayacak şekilde e-posta pazarlama kampanyaları hazırlıyoruz. Markanızla hedef kitlenizin etkileşimini arttırmaya yardımcı olur.

E-posta Dizayn Tasarımı

E-posta dizayn tasarımlarımız yenilikci ve kolay anlaşılabilirdir. E-postayı teslim alanlarda açma istesiği uyandırır. Spam mesaj etkisi yaratmaz.

Takip ve Raporlama

Ölçülemeyen çalışmaların değeri yoktur. Gönderdiğiniz e-postayı kaç kişi açmış, tıklama sayıları ve kimlerin geri dönüş yaptığı ile ilgili temel raporlama bilgilerini alabilirsiniz.

hotmail.com, gmail.com gibi e-posta servisleri kullanarak kurumsal gözükemezsiniz. info@firmaadi.com şeklinde e-posta adresi kullanmalısınız.