Web Development Services

Özel Kodlanmış Web Siteleri

Web araçlarını tam potansiyeli ile kullanabilmek için işletmeye özel geliştirilen çözümlerdir. İşletmenin deneyimleriyle eklemeler, düzeltmeler yapılır.

Dünya çapında oluşturulan web sitelerinin büyük çoğunluğu hazır kodlar ile tasarlanmaktadır. Bu hazır sistemlerden en popüleri Wordpress'tir. Dünya'daki web sitelerinin %60 kadarı Wordpress ile hazırlanmıştır. Arama motorları özgün web sayfalarına öncelik vermektedir. Aynı kodlar ile hazırlanan siteler, arama motorlarında spam gibi algılanabilmektedir. Bir yazının Dünya'daki tüm sitelerin %60'ının anasayfasında yer aldığını düşünün, her siteyi açtığınızda aynı şeyi görüyorsunuz. Özgün olmak, öne çıkma fırsatıdır.

Özel kodlanmış web siteleri ile yalnızca arama motorlarında daha üst sırada yer almakla kalmayıp, gerçekten mümkün olan en iyi ziyaretci deneyimini müşterilerinize sunabileceksiniz.
Kodlama çözümlerimiz ile e-ticaret sitesi, forum, portal, intranet, mobil uygulama, oyun vb. geniş hizmet yelpazemiz bulunmaktadır. Yazılım ihtiyaçlarınızın hepsinde uygun çözümler sunuyoruz.

E-ticaret Uyumlu

Web siteniz e-ticaret siteniz ile bağlantı kurabilir.

Kolay İçerik Yönetimi

Site içeriğinizi kolayca değiştirebilmeniz sağlanır, etkin kullanım imkanı verir.

Entegre Edilebilir

Kullandığınız yazılımlar ile entegre edilebilir, aynı veriyi birden fazla girmeniz gerekmez.

Sosyal Medya Uyumlu

Sosyal medya hesapları ve uygulamalarıyla entegre çalışabilir.

Kolay E-posta Çözümü

Mevcut veriler ile etkili e-posta pazarlama yöntemlerini kullanmanızı sağlar.

Farklı Yazılım Dilleri İmkanı

Birden fazla programlama dilini entegre ederek çözüm üretme imkanı sağlar.

Örnek projelerimiz

Effective Web Development Solutions

Çapraz platform desteği

Projenizi teslim etmeden önce tüm tarayıcı testlerinden geçiriyoruz. Kodlama hatası olmadığından emin olduktan sonra freelance test kullanıcılarına, son kullanıcı testleri yaptırıyoruz. Sitenizin sorunsuz çalıştığından emin olduktan sonra, responsive yani her ortamda açılabiliyormu kontrolünü yapıyoruz.

Projenizi güvenlik testinden geçiriyoruz

DDOS, ICMP (Ping) Flood, Ping of Death vb. saldırılara karşı yazılımınız test edilir. Güncel exploit saldırıları takip edilerek, mümkün olan en kısa sürede güvenlik önlemleri alınır. Hazırlanan sayfalar defalarca test edilerek, müşterilerinizin hata mesajı ile karşılaşmaması sağlanır. Sitenin tüm sorguları SSL üzerinden şifrelenerek yapılır. Proje kullanımına bağlı olarak cloud yedekleme, günlük, haftalık yedekleme çözümleri belirlenir. En kötü durumda bile veri kaybınız neredeyse hiç olmaz.

Effective Web Development Solutions