Web Development Services

Arama Motoru Optimizasyonu & Pazarlama

SEO, arama motorlarında ön sıraya çıkmanıza yardımcı olur.
Satışlarınız ve karlılığınız artarken, pazarlama maliyetleriniz azalır.

Arama motoru optimizasyonu için güncel teknikleri uygularız: Organic Search, On-Page SEO, Link Building, Keyword Research/Strategy ve Activity Report gibi.

Organic Search

Web sitenize arama motorundan gelen kişilerin artması ve hedeflenen tanıtımın yapılabilmesi için gerekli sayfaların oluşturulması işlemidir.

On-Page SEO

Oluşturulan içeriklerin, arama motorları tarafından kolay anlaşılabilir ve hızlı listelenebilir hale getirilmesi işlemidir.

Link Building

Arama motorlarının belirleyeceğimiz anahtar kelimelere öncelik verebilmeleri için, farklı sitelerden sizin sitenize anahtar kelimeye bağlantı verme işlemidir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), internet pazarlamasında başarının temelidir. SEO stratejileri, sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımak için yapılır. Kusursuz olması için güncel arama motoru tekniklerinin takip edilmesi gerekir. İlk başta anahtar kelime raporu oluşturulmalı, yayımlanması gereken makalelere karar verilmelidir. Uygulamada sorun yoksa, zaman içinde trafik artışı ve satışlarınızda artış gözlemlenecektir.

SEO, online pazarlamanın can damarıdır. Uzmanlarımız; Google, Bing, Yandex, Yahoo gibi büyük arama motorlarından gelen güncel yönergeler doğrultusunda, teknik yol haritası çıkarır ve uygulamaya geçer. Google'dan öncede tüm dünyanın büyük oranda kullandığı altavista vardı. İleride Google'ın yerine daha iyi teknoloji ile başka bir arama motoru gelebilir. İşletmenizi "aynı sürecek" umuduna bırakmıyoruz, her olasılığa karşı önlem alıyoruz.

SEO teknikleri ile elde edebileceğimiz ortalama değerler

85%

Organic Traffic - Increase

40%

Bounce Rate - Decrease

40%

Average Visit Duration - Increase

20%

Pages Per Session - Increase

Anahtar Kelime Stratejisi

En önemli SEO aşamalarından biride anahtar kelimelerin belirlenmesi işlemidir. Uzman ekibimiz sektörünüzü ve rakiplerinizi araştırarak en uygun anahtar kelimeleri size sunar. Yanlış seçilen anahtar kelimeler, baştan kaybetmek anlamına gelir.

Aktivite Raporları

Arama trafiğinizin artması önemlidir. Ancak sitenizi ziyaret eden kişiler; "ne araması yaparak geldi", "hangi bilgiyi almak için sitenize girdi" soruları büyük önem taşır. Bu bilgileri trafik raporlarından çıkararak, anahtar kelime stratejinizi geliştiriyoruz.

Örnek projeler